Author: A***e
Date:
Review: Fantastic human hair I recommend people to buy it I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: S4
Price: 593.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SPink |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Bleach |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 56 g |
| Đầu | 54.7 cm |
| Chiều dài | 5.08 cm |
| SKU | sb260521142790449457444 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4553740 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: A***e
Date:
Review: Fantastic human hair I recommend people to buy it I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: S4
Author: j***9
Date:
Review: Excellent
Màu sắc: S4
Author: H***A
Date:
Review: Beautiful wig Value for money: 100% human hair
Màu sắc: S4
Author: K***f
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable yes but not how i expected it to be like
Màu sắc: S4
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm